Teplo ve skle

Kód: 1068
Neohodnoceno
360 Kč
Skladem (2 ks)

Sojová svíčka v upcyklované sklenici se semínkovým papírem, ovoněná je přírodními esenciálními oleji pomeranč, zázvor a skořice, vytváří teplou kořeněnou až pikantní vůni. Tato kombinace esenciálních olejů je vhodná při stimulaci mysli a podporu bdělosti. Zázvorový esenciální olej je navíc známý pro svou antimikrobiální vlastnosti, čímž se tato vonná kombinace dokonale hodí do ospalého podzimně-zimního období.

 

  • Sojová svíčka v upcyklované sklenici se semínkovým papírem
  • Vůně: Esenciální oleje pomeranč, zázvor & skořice
  • Délka hoření: až 36 hodin

Detailní informace

pečlivost, balení
Pečlivé balení
Mám mnohaleté zkušenosti. Snažím se maximálně pečlivě zabalit vaši zásilku.
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Poštovné zdarma při objednávce nad 2.000 Kč.
kamenný obchod
Kamenný obchod v Ústí nad Labem
Masarykova 635/159, 40001 Ústí nad Labem
rychlost
Rychlé vyřízení Vaší objednávky
Snažím se Vaši objednávku vyřídit v co nejkratší době.

Detailní popis produktu

Sklenici jsem vytvořila upcyklací lahví od limonády Něco jako cola a tím jsem jí dala další smysl, protože tyto lahve nejsou vratné. Každá sklenice je pečlivě zabroušená, abyste se při manipulaci se svíčkou nepořezali a dělala vám radost ještě dlouho po dohoření svíčky, třeba jako malinká zahrádka, která kolem sebe šíří naději v lepší zítřky.

U svíčky najdete semínkový papír i s návodem, jak jej zasadit a o vyrůstající rostlinky se starat. Semínkový papír zasadíte po dohoření svíčky do umyté sklenice, umístíte ho 1 cm pod povrch půdy a budete každý den rosit. Brzy vám vyrostou a vykvetou květiny na znamení, že i konec je jen novým začátkem.

Alergeny, které jsou přirozenou součástí esenciálních olejů: Citral, Limonene, Linalool, Citronellol, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Eugenol.

Svíčka je opatřena čistě bavlněným knotem, který je potřeba před každým použitím zkrátit na délku 3 mm. Odvděčí se vám delší životností i jistějším plamenem. Sojové svíčky obecně hoří až o polovinu déle než svíčky parafínové, jen si žádají trochu naší pozornosti, ale tu jim lze při jejich kráse jen těžko upřít.