Informace pro vás

Jak nakupovat

Vámi zvolené rostliny si můžete vyzvednout v mé kamenné prodejně na adrese Masarykova 635/159, 400 01 Ústí nad Labem v otevírací době (středa a čtvrtek) anebo po předchozí domluvě i jindy. 

Platbu lze uhradit předem převodem anebo na prodejně v hotovosti či platební kartou.

Při objednávce s doručením vám rostliny pečlivě zabalím, ale i tak myslete na to, že se při přepravě může stát cokoliv. Neručím za případné poškození dopravcem.

Objednávky odesílám vždy od pondělí do středy, a to nejčastěji přímo z depa, a tak je balíček zpravidla do druhého dne u vás.

V zimních měsících doporučuji zakoupit do balíčku na cestu hřejivý polštářek - heatpack.

Než zásilku v zimě rozbalíte, doporučuji aklimatizaci - balík nechte při pokojové teplotě ještě dvě hodiny zavřený.

V případě poškození rostliny mě neváhejte kontaktovat, určitě něco vymyslíme. Fotodokumentace je samozřejmostí.  

Na rostlinné řízky není záruka, a proto zvažte své možnosti a zkušenosti, než řízek koupíte.

V případě, že nastane jakýkoli důvod, pro který nemůžeme Objednávku potvrdit, budeme Vás kontaktovat a zašleme Vám nabídku na uzavření Smlouvy v pozměněné podobě oproti Objednávce.

Smlouva je v takovém případě uzavřena ve chvíli, kdy Naši nabídku potvrdíte.

Fotky rostlin jsou pouze ilustrační. Vaše objednaná rostlinka může mít tedy malou odchylku ve velikosti, počtu listů anebo ve vybarvení.

Doprava a platba

Způsob dopravy a platby vyberete v nákupním košíku při objednávce. Cena dopravy zahrnuje poštovné i balné. 

DOPRAVA:

Pro ČR: 
Zásilkovna na pobočku 99 Kč
Zásilkovna domů 149 Kč
DPD - pro větší balíky 179 Kč 

Pro SK:
Zásilkovna na pobočku 119 Kč
Zásilkovna domů 179 Kč

VYZVEDNUTÍ:

Osobní vyzvednutí na prodejně na adrese Masarykova 635/159, 40001 Ústí nad Labem.
Během otevírací doby - tzn. ve středu a ve čtvrtek od 11:00 do 16:30, anebo po domluvě je možné vyzvednout balíček i jindy.

PLATBA: 

  1. Hotově i platební kartou na prodejně. 
  2. Platba předem převodem na č. ú.: 237732437/0600 (MONETA Money Bank). 
      Při platbě ze Slovenska CZ77 0600 0000 0002 3773 2437
      VS: číslo objednávky
  3. On-line kartou přes platební  bránu. 
  4. Platit na dobírkou není možné. 

ODESLÁNÍ:

Souhrn objednávek z celého týdne odesílám vždy začátkem následujícího týdne - nejpozději však ve středu. Balíčky odesílám z depa Zásilkovny, aby balíčky zbytečně necestovaly celý den po městě. 

BALNÉ:

Rostliny balím vždy pečlivě tak, aby se cestou nepoškodily ani aby ani substrát na vás hned po rozbalení nevypadl. 

Mám několikaleté zkušenosti, ale i tak se může cokoliv přihodit, a tak budu ráda za Vaši zpětnou vazbu.  Pokud se Vám cokoliv nezdá, je nejlepší vše nafotit. Věřím, že vše se dá vždy  vyřešit. Neručím však za případné chyby při dopravě. 

Většinou se snažím při balení recyklovat již použité obalové materiály. 

Budu ráda za zpětnou vazbu, ať už kladnou nebo zápornou.

O mně

Vítám tě, jsem Blanka..

..možná jsme se už potkali u mě v krámku v Ústí nad Labem anebo na některé z akcí, které se svými rostlinkami a dalšími výrobky obrážím.

Jaká je má cesta?

Svoji vášeň k rostlinám jsem objevila teprve před pár lety. Má sbírka rostlin se příjemně rozrůstala, všem se moc líbila.. Nicméně po čase má zelená džungle přesáhla únosnou hranici a to mě přivedlo k myšlence otevření svého obchodu. Líbila se mi představa místa, kde podobně naladění lidé jako jsem já, budou mít možnost potkávat se, rozšiřovat svou sbírku pokojovek o kousky, které v klasickém květinářství nenajdete, ale i představa místa pro sdílení svých zelených radostí či strastí. Ráda vám poradím, které umístění by daná pokojovka nejraději, jaký zvolit substrát – případně mohu nabídnout již mnou namíchaný. Osobní komunikace s vámi je pro mě opravdu klíčová. Založila jsem na Facebooku prodejní skupinu, kam jsem každý týden vkládala novou nabídku rostlin, aby měli možnost u mě nakoupit i neÚstečáci. Nyní tato prodejní skupina slouží zejména k informování o novinkách na e-shopu.

Mimo pěstování rostlin a řízkování, vyrábím i kokedamy a rostlinná terária různých velikostí. Všechny tyto aktivity vás ráda naučím v rámci workshopů, jejichž termíny rovněž sděluji na sociálních sítích.

Nyní je přede mnou tento velký krok – e-shop, slibuji si od něho zjednodušení některých opakujících činností oproti prodeji na sociálních sítích, a především lepší přehlednost pro vás, mé zákazníky.

Doufám, že se vám tu bude líbit,

Blanka