Něha ve skle

Kód: 1065
Neohodnoceno
360 Kč
Skladem (2 ks)

Sojová svíčka v upcyklované sklenici se semínkovým papírem, ovoněná je přírodními esenciálními oleji geranium, litsea a pačuli, voní svěže sladce, se spodními zemitými tóny. Věřím, že si ji zamilujete pro svou harmonickou vůni, která podporuje emoční stabilitu, uklidňuje a pomáhá vytvořit pozitivní atmosféru, vždyť právě tato svíčka je inspirována něhou a láskou.

 

  • Sojová svíčka v upcyklované sklenici se semínkovým papírem
  • Vůně: Esenciální oleje geranium, litsea & pačuli
  • Délka hoření: až 36 hodin

Detailní informace

pečlivost, balení
Pečlivé balení
Mám mnohaleté zkušenosti. Snažím se maximálně pečlivě zabalit vaši zásilku.
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Poštovné zdarma při objednávce nad 2.000 Kč.
kamenný obchod
Kamenný obchod v Ústí nad Labem
Masarykova 635/159, 40001 Ústí nad Labem
rychlost
Rychlé vyřízení Vaší objednávky
Snažím se Vaši objednávku vyřídit v co nejkratší době.

Detailní popis produktu

Víte, že svíčku ve stejné vůni si můžete u mě pořídit i ve větší velikosti a navíc s krásným dřevěným víčkem? Svíčka v upcyklovaném vinném skle obsahuje semínkový papír a hoří ještě déle. 

Alergeny, které jsou přirozenou součástí esenciálních olejů: Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool, Cinnamaldehyde, Coumarin a Eugenol.

Svíčka je opatřena čistě bavlněným knotem, který je potřeba před každým použitím zkrátit na délku 3 mm. Odvděčí se vám delší životností i jistějším plamenem. Sojové svíčky obecně hoří až o polovinu déle než svíčky parafínové, jen si žádají trochu naší pozornosti, ale tu jim lze při jejich kráse jen těžko upřít.