Novinky

O mně

Vítám tě, jsem Blanka..

..možná jsme se už potkali u mě v krámku v Ústí nad Labem anebo na některé z akcí, které se svými rostlinkami a dalšími výrobky obrážím.

Jaká je má cesta?

Svoji vášeň k rostlinám jsem objevila teprve před pár lety. Má sbírka rostlin se příjemně rozrůstala, všem se moc líbila.. Nicméně po čase má zelená džungle přesáhla únosnou hranici a to mě přivedlo k myšlence otevření svého obchodu. Líbila se mi představa místa, kde podobně naladění lidé jako jsem já, budou mít možnost potkávat se, rozšiřovat svou sbírku pokojovek o kousky, které v klasickém květinářství nenajdete, ale i představa místa pro sdílení svých zelených radostí či strastí. Ráda vám poradím, které umístění by daná pokojovka nejraději, jaký zvolit substrát – případně mohu nabídnout již mnou namíchaný. Osobní komunikace s vámi je pro mě opravdu klíčová. Založila jsem na Facebooku prodejní skupinu, kam jsem každý týden vkládala novou nabídku rostlin, aby měli možnost u mě nakoupit i neÚstečáci. Nyní tato prodejní skupina slouží zejména k informování o novinkách na e-shopu.

Mimo pěstování rostlin a řízkování, vyrábím i kokedamy a rostlinná terária různých velikostí. Všechny tyto aktivity vás ráda naučím v rámci workshopů, jejichž termíny rovněž sděluji na sociálních sítích.

Nyní je přede mnou tento velký krok – e-shop, slibuji si od něho zjednodušení některých opakujících činností oproti prodeji na sociálních sítích, a především lepší přehlednost pro vás, mé zákazníky.

Doufám, že se vám tu bude líbit,

Blanka