Léto ve vinném skle

Kód: 1074
Neohodnoceno
560 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Sojová svíčka v upcyklované sklenici od vína, ovoněná je přírodními esenciálními oleji levandule, citronová tráva a skořice, voní svěže sladce s teplým kořeněným akcentem. Použité esenciální oleje se skvěle doplňují a jejich kombinací vzniká vůně, která pomáhá uklidnit, uvolnit a navodit pocit relaxace.

 

  • Sojová svíčka v upcyklované sklenici od vína se semínkovým papírem
  • Vůně: Esenciální oleje levandule, citronová tráva & skořice
  • Délka hoření: až 53 hodin

Detailní informace

pečlivost, balení
Pečlivé balení
Mám mnohaleté zkušenosti. Snažím se maximálně pečlivě zabalit vaši zásilku.
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Poštovné zdarma při objednávce nad 2.000 Kč.
kamenný obchod
Kamenný obchod v Ústí nad Labem
Masarykova 635/159, 40001 Ústí nad Labem
rychlost
Rychlé vyřízení Vaší objednávky
Snažím se Vaši objednávku vyřídit v co nejkratší době.

Detailní popis produktu

Víte, že ze svíček čtyř ročních období můžete poskládat celý rok? Jako poděkování dostanete svíčku Něha v plechu zdarma.

Alergeny, které jsou přirozenou součástí esenciálních olejů:  Linalool, Limonene, Geraniol, Citral, Coumarin, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Eugenol.

Svíčka je opatřena čistě bavlněným knotem, který je potřeba před každým použitím zkrátit na délku 3 mm. Odvděčí se vám delší životností i jistějším plamenem. Sojové svíčky obecně hoří až o polovinu déle než svíčky parafínové, jen si žádají trochu naší pozornosti, ale tu jim lze při jejich kráse jen těžko upřít. 

Prosím počítejte s tím, že se odstín lahve může lehce lišit kus od kusu, stejně jako kresba víčka. Sklenice jsou recyklované z různých zdrojů a víčka jsou vyrobena ze zbytkového dřeva různých dřevin.