Léto v plechu

Kód: 1056
Neohodnoceno
180 Kč
Skladem (4 ks)

Sojová svíčka v drobné plechovce, ovoněná je přírodními esenciálními oleji levandule, citronová tráva a skořice, voní svěže sladce s teplým kořeněným akcentem. Použité esenciální oleje se skvěle doplňují a jejich kombinací vzniká vůně, která pomůže uklidnit, uvolnit a navodit pocit relaxace.

 

  • Sojová svíčka v plechovce
  • Vůně: Esenciální oleje levandule, citronová tráva & skořice
  • Délka hoření: až 22 hodin
  • Objem: 100 ml

Detailní informace

pečlivost, balení
Pečlivé balení
Mám mnohaleté zkušenosti. Snažím se maximálně pečlivě zabalit vaši zásilku.
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Poštovné zdarma při objednávce nad 2.000 Kč.
kamenný obchod
Kamenný obchod v Ústí nad Labem
Masarykova 635/159, 40001 Ústí nad Labem
rychlost
Rychlé vyřízení Vaší objednávky
Snažím se Vaši objednávku vyřídit v co nejkratší době.

Detailní popis produktu

Víte, že svíčku ve stejné vůni si můžete u mě pořídit i ve větší velikosti? Pokud by vás lákala svíčka v upcyklovaním skle, navíc doplněná o semínkový papír, který si po dohoření svíčky můžete do sklenice zasadit, tak se podívejte do kategorie svíček ve skle.

Alergeny, které jsou přirozenou součástí esenciálních olejů:  Linalool, Limonene, Geraniol, Citral, Coumarin, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Eugenol.

Svíčka je opatřena čistě bavlněným knotem, který je potřeba před každým použitím zkrátit na délku 3 mm. Odvděčí se vám delší životností i jistějším plamenem. Sojové svíčky obecně hoří až o polovinu déle než svíčky parafínové, jen si žádají trochu naší pozornosti, ale tu jim lze při jejich kráse jen těžko upřít.